Naprawa wiatrówek

Wiatrówki to popularny rodzaj broni pneumatycznej, na których posiadanie i używanie nie potrzebne jest zezwolenie. Dlatego są bardzo chętnie używane w rekreacyjnym strzelectwie. Niestety, niewłaściwe użytkowanie może doprowadzić do szybkiego zniszczenia konstrukcji, która musi działać perfekcyjne.

Zepsuta sprzęt nie musi jednak iść w odstawkę – skorzystaj z naszych usług naprawy wiatrówek i baw się bez żadnych przeszkód.

Co oferujemy?

Podstawą naszych usług z zakresu napraw wiatrówek jest wymiana starych, zużytych i uszkodzonych części, np. sprężyn, tłoków, prowadnic, uszczelek. Ponadto oferujemy przegląd zerowy (czyszczenie, kalibracja, smarowanie) i kalibrację przyrządów celowniczych., a także renowację zabytkowego sprzętu.

Zapraszamy do kontaktu by uzyskać więcej szczegółów na temat możliwości naprawy.

Przywróć swoją wiatrówkę do doskonałego stanu

Strzelanie z wiatrówki to świetna rozrywka dla każdego – z łatwością może nią posługiwać się każdy, pod odpowiednim nadzorem mogą z niej korzystać nawet dzieci i młodzież. Korzystając z usług naszego serwisu doprowadzić swój uszkodzony lub stary sprzęt do stanu pierwotnej świetności i upewnisz się, że zabawa w strzelanie do tarczy będzie przebiegać bez żadnego problemu.