°
Broń bez zezwolenia
Broń z zezwoleniem
Artykuły obronne
Wyposażenie agencji ochroniarskich
Artykuły pirotechniczne
 
Firma "Secpol" istnieje od 1990 roku. Jest najdłużej działającym, koncesjonowanym, sklepem z bronią na terenie Wrocławia. Oferuje stale szeroką gamę broni palnej, gazowej, sportowej, myśliwskiej i pneumatycznej. Również amunicję i wszelkie akcesoria.

Ostatnią nowością są - sprzedawane bez zezwolenia osobom od lat 18-tu - pistolety i karabinki (wiatrówki) gwintowane (o energii nie przekraczajšcej 17J) światowych producentów jak: Weihrauch, Gamo, Crosman, Walhter, Umarex.
Również bez zezwolenia są paralizatory, pałki i gazy obronne pieprzowe, chemiczne CS w formie gazu i żelu o zasięgu od 1,5m do 4m już w cenie od 12zł.

Klienci mogą się zaopatrzyć w znakomite noże firm: Victorinox, Gerber, Cold-Steel, CRKT, Aitor, Muela, Falkniven, Nieto . Dla majstekowiczów polecamy wielofunkcyjne narzędzia firmy "Herbertz i Leatherman" z 25-letnią gwarancją.

Szczególną uwagę przyciąga szeroka gama amerykańskich latarek
"Mag-lite", które mają dożywotnią gwarancję.

Można tu kupić przyrządy celownicze, lunety, lornetki czołowych światowych producentów.

W ofercie sklepu znajduje się paleta towarów skierowana do osób zajmujących się łucznictwem, jak również paintball'em. Nie zapomniano też o osobach lubiących hucznie obchodzić imprezy, uroczystości i sylwestra. Tym Klientom oferuje się różnego rodzaju fajerwerki, pochodnie i flary.